Kurumsal

Moja Cosmetic olarak 2009 yılından beri günümüz dünyasının güzellik ve bakım hizmeti veren işletmelerine en kaliteli ve son teknoloji ürünlerini sunmayı amaç edinerek yola çıktık. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik markalarımızı oluşturmakta ve en trend ürünleri tedarik etmekteyiz.

Sektörde birbirinin benzeri olan firmalardan farklı olarak özgün, profesyonel ve kurumsal bir hizmet vermekteyiz.

Bu kapsamda oluşturduğumuz Moja Cosmetic yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş bir memnun müşteri yelpazesine sahiptir.

Moja Cosmetic ipek kirpikten kaş vitaminlerine, kirpik liftingten, kalıcı makyaja, bakım ürünlerinden, bb glowa, mezoterapi ürünlerinden, tırnak ürünlerine, salon ürünlerinden, hijyenik sarf malzemelere farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden yüzlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Moja cosmetic yıllardır sektörde bulunmanın vermiş olduğu özgüvenle müşteriler tarafında samimiyet, kolaylık ve ekonomik odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Sizler de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, yüzlerce ürünün olduğu Moja Cosmetic’te, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.